×

EVLT

EVLT

EVLT (Endovenous Laser Treatment) – Nowoczesne leczenie żylaków

Skuteczna metoda na żylaki – EVLT

EVLT, czyli endowaskularne leczenie laserowe żylaków, to nowoczesna metoda stosowana w klinice NeoDerm, która umożliwia efektywne i minimalnie inwazyjne leczenie żylaków. Procedura ta wykorzystuje energię laserową do zamknięcia uszkodzonych żył, co eliminuje problem żylaków bez potrzeby przeprowadzania operacji.

Dlaczego warto wybrać EVLT?

EVLT jest rekomendowane ze względu na krótki czas rekonwalescencji, minimalne ryzyko komplikacji i trwałe wyniki. Zabieg jest przeprowadzany ambulatoryjnie, co oznacza, że pacjenci mogą wrócić do domu tego samego dnia.

Jak przebiega zabieg EVLT?

Zabieg rozpoczyna się od zlokalizowania uszkodzonej żyły za pomocą ultradźwięków. Następnie, pod kontrolą ultrasonografu, do żyły wprowadzany jest laser w postaci cienkiej sondy. Laser emituje światło, które nagrzewa żyłę od wewnątrz, prowadząc do jej zamknięcia.

Komu zalecane jest EVLT?

EVLT jest szczególnie polecane osobom cierpiącym na żylaki, które są źródłem bólu, obrzęków oraz innych dolegliwości. Jest to również dobra opcja dla osób, które chcą uniknąć tradycyjnej chirurgii żylaków z powodu dłuższego czasu rekonwalescencji.

Jakie są efekty zabiegu?

Większość pacjentów odnotowuje znaczną poprawę w wyglądzie i funkcji nóg już po kilku tygodniach od zabiegu. Żylaki są trwale eliminowane, co przyczynia się do poprawy jakości życia.

Czy zabieg jest bolesny?

EVLT jest zazwyczaj dobrze tolerowany przez pacjentów. W trakcie zabiegu stosuje się miejscowe znieczulenie, co minimalizuje dyskomfort.

Zaproszenie do konsultacji

Zachęcamy do umówienia się na konsultację w klinice NeoDerm, gdzie nasi specjaliści mogą ocenić, czy EVLT jest odpowiednią metodą leczenia żylaków dla Ciebie.

Podsumowanie

EVLT oferowane przez NeoDerm to nowoczesne rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnego i bezpiecznego leczenia żylaków. Zapewniamy nowoczesną opiekę i wsparcie na każdym etapie leczenia.