×

Fontanna ogrodowa cena

Fontanna ogrodowa cena

Fontanna ogrodowa cena

Zakup fontanny ogrodowej – przegląd cen

Fontanny ogrodowe to doskonały sposób na dodanie elegancji i spokoju do każdego ogrodu. W Romat oferujemy szeroki wybór fontann w różnych przedziałach cenowych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Jakie są czynniki wpływające na cenę fontanny ogrodowej?

  1. Materiał: Fontanny wykonane z trwalszych materiałów jak kamień czy wysokiej jakości metale są zazwyczaj droższe, ale oferują lepszą trwałość i estetykę.
  2. Rozmiar i złożoność: Większe fontanny z bardziej skomplikowanymi projektami i dodatkowymi funkcjami, takimi jak oświetlenie LED czy systemy obiegu zamkniętego, mogą kosztować więcej.
  3. Styl: Klasyczne fontanny są często droższe ze względu na szczegółowe zdobienia i użyte materiały, podczas gdy nowoczesne projekty mogą być tańsze dzięki prostszym formom i materiałom.

Przykładowe ceny fontann ogrodowych w Romat

  • Małe fontanny: od 300 PLN
  • Średnie fontanny: od 600 PLN do 2,000 PLN
  • Duże fontanny: od 3,000 PLN wzwyż

Zakup na raty

Dla tych, którzy preferują elastyczne rozwiązania płatnicze, Romat oferuje możliwość zakupu fontann na raty. Ta opcja pozwala na rozłożenie płatności na bardziej przystępne kwoty miesięczne.

Dlaczego warto zainwestować w fontannę ogrodową z Romat?

Inwestycja w fontannę ogrodową to nie tylko kwestia estetyki, ale także wartość dodana dla domu i ogrodu. Fontanna może zwiększyć wartość nieruchomości oraz stanowić źródło relaksu i przyjemności dla wszystkich domowników.

Zaproszenie do kontaktu

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach i znaleźć fontannę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania i budżet.

Podsumowanie

Ceny fontann ogrodowych w Romat są dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych różnych klientów, oferując szeroki wybór modeli, które mogą wzbogacić każdy ogród.