×

Regeneracja DPF

Regeneracja DPF

Wprowadzenie

Specjalizujemy się w regeneracji filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR za pomocą nowoczesnej technologii hydrodynamicznej. Nasza metoda zapewnia przywrócenie filtrów do 99% ich fabrycznej sprawności, co jest potwierdzone dwuletnią gwarancją.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dzięki naszym zaawansowanym procesom, regeneracja filtrów odbywa się szybko i skutecznie, bez potrzeby mechanicznej ingerencji w strukturę filtra.

Profesjonalizm i technologia

Stosujemy wyłącznie najnowsze, ekologiczne urządzenia, które skutecznie usuwają wszystkie zanieczyszczenia z filtrów, dzięki czemu są one niemal jak nowe.

Szybka realizacja

Realizujemy usługi regeneracji w ciągu jednego dnia, z opcją odbioru i dostawy filtrów, co jest szczególnie wygodne dla klientów z Wrocławia i okolic.

Obszar działania

Nasze usługi są dostępne dla klientów na terenie całej Polski dzięki opcji odbioru kurierskiego, co umożliwia łatwy dostęp do naszych usług, niezależnie od lokalizacji klienta.

Gwarancja jakości

Każdy zregenerowany filtr jest objęty dwuletnią gwarancją, co świadczy o naszym zaufaniu do jakości wykonania i trwałości efektów naszej pracy.

Zadowolenie klienta

Naszym priorytetem jest satysfakcja każdego klienta, co osiągamy dzięki indywidualnemu podejściu oraz wysokiej jakości obsługi.

Atrakcyjne warunki dla stałych klientów

Oferujemy specjalne warunki dla warsztatów i firm transportowych, w tym darmową regenerację co dziesiątego filtra, co jest wyrazem naszej dbałości o długotrwałe relacje z klientami.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach oraz umówienia się na regenerację filtra DPF.